OZÓNOVANIE


OzÓn je najúčinnejšia dezinfekcia a dezodorácia, "zabije" až 99,9% mikroorganizmov a škodlivín.

Autá sú našou nevyhnutnou súčasťou, trávime v nich podstatnú časť dňa, a preto by sme nemali zabudnúť ani na zabezpečenie hygienicky čistého prostredia v jeho interiéri.  Našu ponuku sme preto rozšírili o spoľahlivú dezinfekciu interiéru vozidla a klimatizácie ozónom. Ozónové čistenie vykonávame profesionálnym generátorom ozónu s produkciou až 20 000mg/hod., ktorý je mimoriadne účinný .  Cena za dezinfekciu ozónom jedného vozidla je 20,- €


ČO JE OZÓN? - Ozón je reaktívny plyn, ktorého molekula je tvorená tromi atómami kyslíka s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Má silné dezinfekčné vlastnosti a podľa výskumov je 50 x účinnejší a 3000 x rýchlejší v porovnaní s chlórom.

Práve jeho vlastnosti ho predurčili na použitie v zdravotníctve – okrem toho, že patrí k najsilnejším dezinfekčným a oxidačným činidlám, je tento spôsob dezinfekcie bezpečný aj pre deti a alergikov. Ozón spoľahlivo ničí baktérie, vírusy, plesne a ďalšie mikroorganizmy, pre ktoré je vaše vozidlo hotovým rajom. Za spomenutie však stojí aj jeho schopnosť potlačiť akýkoľvek zápach. Smrad po cigaretách, jedle či domácich miláčikoch vám už viac nemusí robiť vrásky na čele, hravo si ale poradí aj so zápachom od chemikálií.

Za nespornú výhodu dezinfekcie interiéru automobilu ozónom možno považovať aj súčasné čistenie vzduchovej sústavy a klimatizácie. Počas procesu dezinfekcie sú zatvorené dvere a okná, motor vozidla naštartovaný, klimatizácia spustená s zapnutou vnútornou cirkuláciou vzduchu počas doby od 30 minút do jednej hodiny, v závislosti od veľkosti interiéru. Keďže koncentrácia ozónu dosahuje vysoké hodnoty, vo vozidle sa počas dezinfekcie nesmú nachádzať osoby a ani zvieratá a po ukončení cyklu je potrebné interiér dôkladne vyvetrať. Dezinfekcia pritom nijakým spôsobom nemá negatívny vplyv na plasty, poťahy ani kožené časti interiéru, môžete teda čistenie ozónom dopriať svojmu miláčikovi kedykoľvek sa vám zažiada.

Alebo nám zavolajte  0944 555 886

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu